22.06.2018r.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018


22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 oraz pożegnanie uczniów klasy VI. Na uroczystość przybyli m.in. pani Beata Zblewska – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Brusach, Sołtys wsi Czapiewice – pan Marian Janikowski, pan Karol Westfal - strażak, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie. Na początku pani Dyrektor Renata Stoltmann podsumowała mijający rok szkolny. Był to rok bardzo udany. Dużo się w nim działo. Uczniowie ciężko pracowali i wielokrotnie osiągali ogromne sukcesy w konkursach na różnych szczeblach.
Po przemówieniu pani dyrektor uczniowie klas I - V otrzymali świadectwa, a najlepsi dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Szkoły. Następnie klasa VI złożyła uroczyste przyrzeczenie, po czym otrzymała świadectwa i dyplomy. Pamiątkowe książki na zakończenie nauki w naszej szkole otrzymali uczniowie klasy VI oraz troje odchodzących z naszej szkoły uczniów. W trakcie trwania uroczystości wręczono również nagrody za trwający przez cały rok szkolny konkurs czytelniczy, konkurs SKO, oraz dwa wyróżnienie z międzynarodowego konkursu Kangur, które w bieżącym roku otrzymała Anna Weltrowska oraz Franciszek Czapiewski. Nie zabrakło również podziękowań pani Dyrektor dla najaktywniej pomagającym szkole rodzicom.
Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy szóstej i piątej wraz z wychowawcą p. Joanną Cupa. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców uczniów klasy VI w trakcie, której można było obejrzeć prezentację przygotowaną przez Olimpię Frymark oraz p. Joannę Cupa przedstawiającą najważniejsze momenty z życia uczniów klasy szóstej spędzone w naszej szkole począwszy od przedszkola.
Wakacje się rozpoczęły, a więc wszystkim życzymy aby były słoneczne, udane i bezpieczne…

tekst - Joanna Cupa